تخلف مشهود دفاتر خدمات قضایی سبزوار
مهر ۱۲, ۱۳۹۴

تخلف مشهود دفاتر خدمات قضایی سبزوار

به نام خدا
بسیار مشخص و به شدت واضع بیان شده هیچ شخص ، تحت هیچ مقامی حق این را ندارد که جلوی دادخواهی مردم جمهوری اسلامی ایران ر در مراجع صالح رسیدگی بگیرد و مانع صدور تصمیمی به شکل قانونی جهت اعتراض مدعی شود.

مدتی است دفاتر خدمات قضایی تحت دستورات مقامات ، به شکلی برای کاهش آمارهای قضاییشان از ثبت برخی از دادخواست های مردم جلوگیری می نماییند. این در حالی است که چنین دستوراتی توسط هیئت عمومی دیوان عدالت اداری چندین مرتبه ابطال شده است . باورتان نمیشود چنین تصمیمی را اشخاصی در حکومت میگرند که یا لباس روحانیت بر تن دارن یا خود را انقلابی و تابع قانون نشان می دهند و جالب بدانید کاملا آگاها که اسلام مستقیم این منصبشان را برای تذکر به مردم در قرآن مثال زده است ،این به این معنیست که به راحتی متوانند بفهمند که به شدت در آخرت به آنها سخت گرفته خواهد شد.حال من ثابت میکنم آنکه نمیداند یک مقام قضایی نفهم است و یا آنکه میداند یک فهمیده نفهم است.

>

حال سوال اینجاست ! آیا من عقل کل شده ام یا این بعضی مقامات به قانون و اسلام نادان هستند ؟

یقین داشته باشید من اشتباه میکنم و این چنین مقامات کاملا دانا به قوانین و اسلام هستند، اما متاسفانه این جمله ” مصلحت نظام ” یا ” خودشیرینی برای حضرت آقا ” کار دست فهم و شعورشان داده  است . این که این مقامات بتوانند با ایداها و راه حل های خود پرونده های قضایی ر کاهش بدهند خواسته همه مردم می باشد، اما از مسیر درست نه آنکه ایده ای را به کار بگیرند که آمار را به صورت کاذب پایین نشان دهد،هرچند موقتا می توانند چنین نتیجه ای را بگیرند و پس از مدتی همان ایده باعث بالا رفتن آمار به همراه نارضایتی مردم می شود و لی تا آن موقع ترفیعاتشان ر گرفته اند و منتقل می شوند.

گلایه مردم از اطاله دارسی باعث شد ، مسئولین از مقامات قضایی مطالبه نمایند که چرا برخی از پرونده ها طولانی مدت باز می باشند ، مقامات نیز در پاسخ یکی از مسائل را کثرت پرونده ها و تعداد زیاد ورود پرونده ها در حوزه استحفاضی خود را مطرح مینمایند . حال شما تصور کنید یکی از شما سوال کند چرا کار مردم را معطل می کنید  و شما نیز برای رفع این مشکل،جلوی مردم را بگیری تا اصلا کاری به کارت نداشته باشن یا خواسته ای مطرح نکنند !!! :d این اوج نبوغ مدیران حوزه های قضایی این مناطق برای رفع این مشکلات می باشد .

خدا انشا ا… هدایتشان کند.

این موضوع هیچ ربطی به جمهوری اسلامی ندارد و با تحقیقاتی انجام داده ام و مستنداتی که به دست آورده ام این موضوع به این شکل و با این وضع مورد تایید قانون ، رهبری ، روحانیون ، اسلام و … نمی باشد.

Http://Vakilizarj.com


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *